Nasze zobowiązania

 
Ecovadis
 

Ecovadis Medal

W 2022 roku otrzymaliśmy platynowy medal Ecovadis w uznaniu naszych zobowiązań w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu

 

 
 

100% normandzkie mleko

Nasze mleko pochodzi z serca Normandii. Współpracujemy z 437 gospodarstwami, z których co 48 godzin odbieramy nasze mleko w promieniu maksymalnie 200 km od spółdzielni produkującej nasze mleka w proszku dla niemowląt.

 

 
 

Dobrostan zwierząt

Nasi partnerzy hodowcy bydła mlecznego podpisali i przestrzegają karty dobrych praktyk hodowlanych, która gwarantuje poszanowanie dobrostanu zwierząt, a także identyfikowalność i poszanowanie rygorystycznej higieny.

 

 
 

Mleko pastwiskowe wolne od GMO

Krowy, które produkują nasze mleko spędzają średnio 210 dni na pastwiskach i są karmione bez GMO dla wszystkich naszych francuskich mlek.

 

 
Certification Bio
 

Certyfikat BIO

Nasz asortyment Modilac BIO i nasze BIO płatki zbożowe są certyfikowane jako produkty ekologiczne. Certyfikat ten zapewnia metodę produkcji i przetwarzania z poszanowaniem środowiska i dobrostanu zwierząt oraz wyższą jakość produktów.

 

 
 

Ekologiczne opakowania

Nieustannie pracujemy nad zmniejszeniem naszego śladu węglowego. Od 2022 roku zmniejszamy rozmiar naszych pudełek, oszczędzając w ten sposób 20 ton materiałów opakowaniowych! Zawsze w 100% nadają się do recyklingu.

 

 
Charte relations fournisseurs responsables
 

Karta odpowiedzialnych relacji z dostawcami

Aby zapewnić, że nasi dostawcy działają zgodnie z naszą polityką CSR, włączyliśmy Kartę Odpowiedzialnego Zakupu do ich kontraktów w zakresie dostaw.