Nasza historia od 1984 roku

Od czasu powstania Laboratoire Modilac w 1984 roku, nigdy nie przestaliśmy otaczać się naukowcami i ekspertami w dziedzinie wczesnego dzieciństwa, aby codziennie wprowadzać innowacje, ulepszać nasze receptury i być po Twojej stronie, aby zaspokoić specyficzne potrzeby niemowląt, zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi.

1984 
Utworzenie Laboratorium Modilac

Nasza wielka przygoda rozpoczęła się od chęci zapewnienia dzieciom najlepszego preparatu dla niemowląt, aby zaspokoić potrzeby wszystkich niemowląt. Laboratoire Modilac to francuska marka, dla której dobro dzieci i rodziców jest najważniejsze, dlatego nieustannie wprowadzamy innowacje, aby umożliwić Ci przeżywanie wyjątkowych chwil z rodziną.

Laboratoire Modilac
france

1998
Pierwsza francuska marka oferująca zagęszczoną formułę

Aby skutecznie zaspokoić wszystkie specyficzne potrzeby żywieniowe niemowląt z niewielkimi problemami trawiennymi, ale także dzieci z dużym apetytem, opracowaliśmy pierwsze we Francji zagęszczone mleko dla niemowląt.

formule épaisse
digestif

2005
Pierwsze formuły o dostosowanej zawartości białka i wzbogacone o długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe, Omega 3 i 6.

Ważne jest, aby zapewnić dzieciom wystarczającą ilość kwasów tłuszczowych, zarówno pod względem ilości, jak i jakości.

2005
2005

2006
Wprowadzenie naszego Anti-Reflux (AR)

Ponieważ wiemy, że niedomykalność zastawek żołądka dziecka może być źródłem niepokoju dla rodziców, specjalnie opracowaliśmy tę formułę z unikalną kombinacją 2 zagęszczaczy: Skrobia kukurydziana + Mączka chleba świętojańskiego

2006
2006

2009
Pierwsza formuła oparta na hydrolizowanym białku ryżowym dla niemowląt uczulonych na białko mleka krowiego

Modilac Expert Rice to prawdziwie innowacyjna formuła dla niemowląt, ponieważ jest to pierwsza formuła oparta na hydrolizatach białek roślinnych, o udowodnionej klinicznie skuteczności. Nie zawiera również laktozy i białka mleka krowiego, dzięki czemu idealnie spełnia określone potrzeby niemowląt uczulonych na białka mleka krowiego.

2015
2015

2012
Modilac wprowadza innowacje wraz z Doucéa

To pierwsza formuła wzbogacona probiotykami, prebiotykami i długołańcuchowymi wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi 

2018
2018

2015
Pierwszy deser z hydrolizowanego białka ryżowego dla niemowląt

Zróżnicowanie dietetyczne to ważny krok w życiu dziecka, dlatego wprowadziliśmy na rynek pierwsze desery dla dzieci z alergią.

2019
2019

2015
Wprowadzenie na rynek pierwszego ekologicznego mleka dla niemowląt Modilac.

Ponieważ dbanie o dzieci oznacza również ochronę środowiska, w którym będą rosły i rozwijały się, opracowaliśmy organiczne preparaty dla niemowląt bez oleju palmowego, zawierające starannie dobrane składniki pochodzące z upraw ekologicznych.

2020
2020

2018
Pierwsza formuła wzbogacona o Laktoferynę

Aby być jak najbliżej mleka matki, Modilac Doucéa jest pierwszym mlekiem we Francji zawierającym laktoferynę. Dzięki najnowocześniejszej wiedzy udało nam się wydobyć go z mleka krowiego pochodzenia francuskiego, zachowując jego właściwości. Ta wiedza pozwoliła nam stworzyć unikalną formułę Doucéa. Rzeczywiście, laktoferyna jest białkiem naturalnie występującym w dużych ilościach w mleku matki.

Laboratoire Modilac
france

2020
Wprowadzenie naszych 100% ekologicznych kaszek

Aby być jak najbliżej natury i zachować wszystkie zalety płatków zbożowych, dopracowaliśmy wysokiej jakości organiczne składniki, które nie są zbędne, aby zachwycić kubki smakowe dziecka.

formule épaisse
2020

Share this booklet