Wasze recenzje produktów

Od samego początku budowaliśmy naszą wiedzę we współpracy z pracownikami służby zdrowia, pozostając do Państwa dyspozycji, którzy na co dzień stosują nasze organiczne kaszki zbożowe i mleka dla niemowląt. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na Wasze opinie o naszych produktach.

 

 

Modilac Céréales Cacao Vanille Bio

Modilac Bio Kaszka kakaowo-waniliowa

od 12. miesiąca i powyżej
Zobacz produkt
Katarzyna

Kaszka kakaowo-waniliowa to jedna z ulubionych kaszek mojego synka. Jest prosta w przygotowaniu i smacznie pachnie podczas przyrządzania. Idealna nie tylko na śniadanie, ale również na podwieczorek. Polecam również przy BLW ponieważ sami decydujemy o jej gęstości. Dobry skład to dla mnie podstawa dlatego chętnie po nią sięgam.

Sylwia

Kaszki Modilac jemy całą rodziną. Starsza córka jest alergiczką, ale tą kaszkę może jeść - nic jej nie uczula :-) U nas w domu najczęściej jemy kakaową. Jest przepyszna!

Ewelina

U nas króluje Modilac Biszkoptowy, najlepszy smak i to bez dodatku cukru i zbędnych składników. I muszę się Wam przyznać, że je ją ze smakiem nie tylko nasz mały Staś, ale również nasi 9 i 15-letni synkowie. Ja również nie oparłam się temu aromatowi, jest dla mnie doskonałą przekąską, gdy dopada mnie ochota na słodycze.

Ula

zamówiliśmy Modilac Spokojny Sen, zaciekawiła nas nazwa i zawarte w kaszce ekstrakty, no i ten skład, żadnych zbędnych składników - tylko mąka ryżowa, ekstrakt z lipy i rumianku, no i witamina B1. I nie wiem czy to siła sugestii czy faktycznie cudowne właściwości tej kaszki, ale mam wrażenie, że nasz Maluszek naprawdę dłużej i spokojniej przesypia noce. My w każdym razie serdecznie polecamy :-)

Dowiedz się więcej